Професія добрих справ

26 жовтня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району відбулось свято «Професія добрих справ» з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України, яке було організовано адміністрацією та профспілковим комітетом.

Багато заслужених добрих слів лунало на зустрічі колективу. Від усього серця привітали ветеранів терцентру, які працюють, а також тих, хто вийшов на пенсію та прийшов на свято. Напутні побажання висловили на адресу тих працівників, які перший раз відзначають професійне свято.

Концерту програму вели голова профспілкового комітету Романцова І.О. та завідувач відділення денного перебування Артьомова Н.В. Усі концертні номери сприймались чудово!Адже всі, хто виходив на сцену, робили це щиро та професійно.

Виступили на святі працівники терцентру з хореографічною постановою «Квіткова фантазія», з вокальними номерами виступили соціальний робітник Бридко Раїса Миколаївна з піснею про маму та гітаристи сім’я Гончарових Тетяна і Володимир, які напередодні брали участь в огляді – конкурсі художньої самодіяльності серед трудових колективів обласної організації профспілки працівників соціальної сфери «Талановиті люди – успішна країна».

Із захопленням присутні переглянули ролик «Професія добрих справ», який став ще однією родзинкою свята.

Усі учасники заходу своєю щоденною роботою доводять, що гідно несуть звання «працівник соціальної сфери».

Свято вдалось! Посмішки і хороший настрій під час його проведення та після – найяскравіше підтвердження тому.

Шановні колеги!

Четвертого листопада відзначається наше професійне свято. Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, домашнього затишку, оптимізму, достатку. Будьте завжди такими ж добрими і чуйними людьми з великою, чистою, порядною і світлою душею. Хороші вчинки повертаються у подвійному розмірі вдячності.

Нехай успіх і душевна радість оточують Вас і супроводжують в усіх Ваших починаннях.

Зі святом Вас – ми всі обрали професію добрих справ!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *