Даруємо людям радість і красу

В соціальній роботі немає дрібниць. Все важливо: і увага до наших клієнтів, і знання кожної життєвої ситуації, і стан здоров’я, і підтримка в скрутний час. Однак, дуже важливо, щоб наші підопічні виглядали охайно і привабливо. В рішенні цього завдання найважливіша роль перукаря. Перукар потрібен усім.

Професія перукаря територіального центра передбачає дотримання певних етичних норм при спілкуванні з клієнтами під час виконання професійних обов’язків і дотримання правил культури обслуговування. Етика й етикет у перукарській справі зобов’язують перукаря бути ввічливим й уважним до будь-якого нашого клієнта, готовим надати послуги, максимально використовуючи професійні знання, вміння і навички. Робити підопічних гарнішими і впевнішими у собі, дарувати людям радість і красу – це надзавдання, з яким успішно справляється перукар територіального центру Курилко Лілія Миколаївна.

Перукар територіального центру — особистість, наділена особливими моральними якостями: естетичність, ввічливість, шанобливість, терплячість, здатність до компромісів, позитивне ставлення до клієнта і своїх обов’язків, самоконтроль, дисциплінованість, охайність. Для неї важливим є якість обслуговування.

В територіальному центрі є правило: «Від того, як кожний працівник ставиться до людей, з якими він має справу, залежатиме імідж терцентру. Думка клієнта про окремого працівника може стати думкою про територіальний центр взагалі». Тому основне завдання перукаря — зробити світ прекраснішим, допомогти клієнтам стати вродливішими, впевненішими. Для залучення клієнтів враховується багато факторів, які впливають на прийняття клієнтами рішень щодо одержання перукарської послуги. Для якісного надання соціальної послуги необхідно пам’ятати, що досягти цього можна лише на основі знань про наших клієнтів та задоволення їх потреб із урахуванням культурних, психологічних, соціальних та інших особливостей, і над цим постійно працюють працівники відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Професія перукаря завжди була затребуваною та цінувалася клієнтами, бо бажання людей гарно виглядати зростає. Запрошуємо пенсіонерів та громадян з інвалідністю Індустріального району міста Харкова до територіального центра для одержання перукарської послуги.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *