В Новобаварському терцентрі проведено тестування «Колірний тест Люшера»

В територіальном центрі надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова серед підопічних було проведено тестування «Колірний тест Люшера».

Тест Люшера – дозволяє провести швидкий і глибокий аналіз особистості на основі інформації, отриманої при простому ранжируванні кольорів.

Оскільки вибір кольору заснований на несвідомих процесах, він вказує на те, яка людина насправді, а не на те, яким він себе представляє або яким би він хотів бути, як це часто трапляється при використані опитувальних методів.

Сама процедура тестування полягає в упорядкуванні кольорів за ступенем їх суб’єктивної приємності.

Інструкція передбачає прохання відволіктися від асоціацій, пов’язаних з модою, традиціями, загальноприйнятих смаків і постаратися вибирати кольори, тільки виходячи із свого особистого ставлення.

Результати колірної діагностики Люшера дозволяють провести індивідуальну оцінку і дати професійні рекомендації про те, як можна уникнути психологічного стресу і фізіологічних симптомів, до яких він призводить.

Колірна діагностика Люшера дозволяє виміряти психофізіологічний стан людини, його стресостійкість, активність і комунікативні здібності. Тест Люшера дозволяє визначити причини психологічного стресу, який може призвести до появи фізіологічних симптомів.

Підопічні територіального центра Новобаварського району з задоволенням прийняли участь в тестуванні.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *