Психологія кольору в будинку

В територіальном центрі надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова для підопічних була проведена лекція на тему «Психологія кольору в будинку».

Добре відомо, що вплив кольору може викликати у людини як фізіологічний, так і психологічний ефект. Ця обставина давно враховується в мистецтві, естетиці, стилістиці, флористики і т.д. Коли ми створюємо образ нашого будинку, варто враховувати те, як той чи інший колір впливає на наш стан і пам’ятати, що наш «смак до кольору» і «життя в стінах будинку» — не одне і теж. Вибираючи для свого будинку те чи інше колірне рішення, має сенс дізнатися для початку дещо про абетку відомих нам основних кольорів.

Відомий психолог Макс Люшер вважав, що: основні кольори (синій, зелений, червоний, жовтий) впливає на психіку людини активно і позитивно. А також додаткові (фіолетовий, коричневий, чорний, сірий) взяті окремо, символізують швидше мінорний емоційний спектр, налаштовують людину на фантазування, мандрівку в світ свого Я, глибокі роздуми. Однак багато чого змінюється, якщо на людину впливає не ізольований, взятий окремо колір, а поєднання кольорів.

Будь-який колір в оформленні вашого будинку має силу, здатної впливати на психіку, тільки лише будучи використаним, як переважний. Ви можете дозволити собі використовувати деталі і купувати аксесуари будь-яких кольорів, якщо вони радують ваше око і гармонують з іншим інтер’єром.

Підопічні територіального центра Новобаварського району з задоволенням прослухали лекцію про кольори, яка надихнула їх на створення нового інтер’єра в будинку.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *