Сучасний український детектив

Завдяки договору про співпрацю територіального центру Московського району з Харківською обласною бібліотекою для юнацтва, підопічні відділення денного перебування мають можливість відвідувати бібліотечний пункт, який щотижня працює у терцентрі, замовляти необхідні книги, слідкувати за розвитком української та світової літератури, знайомитися з новинками.

Цікаво проходять спільні заходи, які проводять спеціалісти бібліотеки та відділення денного перебування. Це — бібліографічні огляди, відео-лекторіїї, онлайн – подорожі тощо. Один з напрямків співпраці — популяризація української книги, творчості українських письменників та поетів.

Сучасний український детектив – це якісний та конкурентоспроможний продукт українського літературного ринку. В цьому переконані працівники бібліотеки. Тому чергова зустріч з підопічними територіального центру, яка відбулася 12 листопада, була присвячена саме українському детективу. Присутні почули цікаві факти щодо творчості Андрія Кокотюхи, подивилися інтерв`ю з відомим українським письменником Андрієм Курковим, познайомилися з творчістю молодих авторів Ірини Лобусової та Богдана Коломійчука і мали змогу переглянути буктрейлери на кращі твори цих авторів.

Цей захід приніс літнім людям не тільки корисну інформацію, але й декілька приємних хвилин в компанії сучасних українських письменників детективного жанру.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *