Працівники терцентру опікуються безпекою громадян

19 листопада територіальним центром надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова проведено профілактичний рейд щодо забезпечення пожежної безпеки пенсіонерів, які отримують послуги відділення соціальної допомоги вдома. Мета рейду – формування відповідального ставлення до питань особистої безпеки і безпеки оточуючих.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома, соціальний працівник, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома відвідали вдома пенсіонерів, які мешкають у приватному секторі, адже як показує статистика найбільша кількість пожеж відбувається саме у приватному секторі. Працівники терцентру поспілкувалися з одинокими пенсіонерами, нагадали їм про обов’язкові правила протипожежної безпеки яких необхідно дотримуватися. Було роз’яснено основні правила пожежної безпеки в побуті, проведено відповідні інструктажі про те, що необхідно бути пильними при використанні відкритого вогню, газового обладнання та електроприладів, неприпустимість перевантаження електромережі.

На згадку про спілкування, кожен підопічний терцентру отримав пам’ятку «Про дотримання правил пожежної безпеки» та «Про будь обережним, небезпечні знахідки». Подібні заходи будуть проводитися і в подальшому протягом зими.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *