Невичерпне джерело

Невичерпне джерело
Підопічні відділення денного перебування Слобідського терцентру відвідали виставку, організовану Теософським Товариством в Україні, і присвячену нашій всесвітньо відомій співвітчизниці Олені Петрівні Блаватської.

У 2018 році виповнюється 130 років виходу у світ видатного її твору «Таємної доктрини», яка була надрукована у 1888 році в Лондоні.

Теософське Товариство, у витоків створення якого стояла О.П. Блаватська, сьогодні діє у багатьох країнах світу усіх континентів, акредитоване при Організації Об’єднаних Націй. Його секція є і в нашій країні.

Олена Петрівна Блаватська справила великий вплив на культуру, науку, релігію, мистецтво. Вона заклала основи формування нової картини світу, заснованої на принципі Єдності усього сущого та нового способу людських відносин – стосунків Загального Братерства-людства. Її твори перекладені усіма мовами світу.

Багато видатних діячів культури, науки і мистецтва спиралися у своїй творчості на її праці, зокрема: М.К. і О.І. Реріхи, Л. Толстой, А. Ейнштейн, К. Ціолковський, М. Волошин, Дж. Лондон і ще велика плеяда їх сучасників черпали наукові і духовні знання з праць нашої співвітчизниці.

Підопічні вдячні за цікаву виставку.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *