Зустріч у літературному клубі

29 листопада у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району працівниками центральної бібліотеки імені Д.І. Писарєва проведено лекцію для відвідувачів відділення денного перебування – членів літературному клубу з нагоди 240 річниці з дня народження Григорія Федоровича Квітки – Основ’яненка.

Наш видатний земляк залишив по собі значну літературну спадщину, написану російською та українською мовами, він відомий як журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Твори письменника утверджували високі морально-етичні якості людини з народу, відіграли помітну роль у розвитку української мови. Г.Ф. Квітка-Основ’яненко брав участь у заснуванні професійного театру в Харкові, у виданні першого в Україні журналу, сприяв виданню альманаху «Молодикъ».

Цікавим є той факт, що Григорій Квітка ніколи не виїжджав за межі Харкова. За його переконанням, саме у нашому місті, на Гончарівці, живуть найкрасивіші дівчата.

У другій частині зустрічі усі присутні переглянули фільм «Сватання на Гончарівці» режисера Ігоря Земгано, відзнятий у 1958 році на кіностудії імені Олександра Довженка за п’єсою Григорія Квітки-Основ’яненка.

Учасники зустрічі отримали багато цікавої інформації про нашого талановитого земляка, із задоволенням переглянули фільм.

Співпраця з бібліотекою імені Д.І. Писарєва буде продовжуватись і в подальшому.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *