Навчаємось заради розвитку

Навчаємось заради розвитку
28 листопада 2018 року Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова на запрошення Благодійного фонда «Карітас Харкова» прийняв участь в тренінгу «Переговори в конфлікті».

Захід було організовано Карітас Харкова, в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» за підтримки Карітас України, Карітас Німеччини та Міністерства закордонних справ Німеччини.

Тренінгом було передбачено оволодіння навичками та чіткими покроковими стратегіями для вирішення та запобігання конфліктів у соціальній взаємодії. Учасники ознайомилися з поняттям «переговори», тактиками, стратегіями, основними концепціями та маніпуляціями в процесі проведення переговорів у конфлікті. Важливим для кожного учасника стало визначення власного стилю поведінки. Практичні вправи з веденням переговорів та аналізу кейсів дали змогу відчути процес зсередини.По завершенню, учасники отримали сертифікат.

Відзначаємо важливість таких заходів та необхідність продовження навчальних тренінгів задля розширення професійних компетенцій наших працівників. Висловлюємо подяку організаторам заходу Благодійному фонду « Карітас Харкова» за професійно організований тренінг.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *