Видатний земляк

Видатний земляк
29 листопада 2018 року слухачі факультету «Історія України» «Університету третього віку» відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова згідно плану занять відвідали Харківський історичний музей, де відбувся захід до 240 — річчя з Дня народження видатного письменника, нашого земляка Григорія Федоровича Квітки-Основ’яненка.

Григорій Федорович Квітка-Основ’яненко нащадок слобідського козацько-старшинського роду, який став яскравим представником національно-культурного відродження у Харкові й основоположником художньої прози в українській літературі. Присутні дізналися про життя та творчість письменника, змогли подивитися та обговорити фрагменти з фільмів за творами Г. Квітки — Основ’яненка, познайомились з речами колекції музею, які пов’язані з життям нашого земляка, відомого харківського діяча та видатного українського письменника.

Підопічні з захопленням слухали лектора, знайомились з творчістю та непростим життям письменника, роздивлялись особисті речі письменника, які демонстрували робітники залу. Таке заняття дуже сподобалось нашим студентам, подарувало приємний емоційний настрій.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Індустріального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *