Щодо забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Перелік об’єктів громадського призначення, що підлягають першочерговому пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями

У Харкові забезпечений безперешкодний доступ маломобільних груп населення до наступних об’єктів суспільного призначення:
Адміністративні установи
Будинок Харківського міського виконавчого комітету;
Будинок Рад;
Районна рада в Дзержинському районі м.Харків;
Районна рада в Московському районі м.Харків;
Районна рада в Червонозаводському районі м.Харків;
Районна рада в Ленінському районі м.Харків.

Установи соціального захисту населення
Управління праці та соціального захисту Дзержинської районної ради;
Управління праці та соціального захисту Московської районної ради;
Управління праці та соціального захисту Червонозаводської районної ради;
Управління праці та соціального захисту Фрунзенської районної ради;
Управління праці та соціального захисту Ленінської районної ради;
Територіальний центр Жовтневого району;
Територіальний центр Московського району;
Територіальний центр Червонозаводського району;
Відділ субсидій у Дзержинському районі;
Відділ субсидій у Московському районі;
Відділ субсидій у Червонозаводському районі;
Відділ субсидій у Фрунзенському районі;
Центр зайнятості в Дзержинському районі;
Центр зайнятості в Червонозаводському районі.

Вокзали
Центральний автовокзал;
Південний залізничний вокзал»
Приміський вокзал «Левада»;
Залізнична станція «Лосєво».

Культурні та освітні установи
Харківський національний університет ім. В.М. Карабіна;
Харківський державний академічний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченко;
Обласний театр музичної комедії;
Філармонія;
Театр юного глядача;
Цирк;
Кінотеатр ім. Орджонікідзе;
Кінотеатр «Боммеръ».

Склад
комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Горбунова- Рубан — заступник міського голови з питань охорони
Світлана Олександрівна здоров’я та соціального захисту населення,
голова комітету

Чечельницький — заступник директора Департаменту містобудування,
Сергій Георгійович архітектури та земельних відносин — начальник
управління містобудування та архітектури, головний
архітектор міста, заступник голови комітету

Шингарьова — віце-президент Харківської міської громадської
Олена Валеріївна організації інвалідів «Креавіта», заступник голови
комітету (за згодою)

Мирошниченко — заступник начальника відділу соціально-трудових
Олена Олександрівна відносин управління праці та соціальних питань
Департаменту праці та соціальної політики,
секретар комітету

Члени комітету:

Дульфан — директор Департаменту транспорту і зв’язку
Сергій Борисович

Чумаков — директор Департаменту будівництва та шляхового
Володимир Миколайович господарства

Кітанін — директор Департаменту комунального господарства
Віктор Олександрович

Нехорошков — директор Департаменту житлового господарства
Роман Борисович

Жердєва — директор Департаменту праці та соціальної
Катерина Юріївна політики

Болгова — заступник директора Департаменту праці та
Лариса Віталіївна соціальної політики — начальник управління
праці та соціальних питань

Мусєєв — член постійної комісії з питань планування,
Максим Сергійович бюджету та фінансів (за згодою)

Лесик — член постійної комісії з промисловості,
Андрій Анатолійович економічного розвитку та власності (за згодою)

Гузь — член постійної комісії з соціального захисту та
Вячеслав Валерійович охорони здоров’я (за згодою)

Шенцев — член постійної комісії з міжнародного
Микита Дмитрович співробітництва, інвестицій і сприяння підготовці
та проведенню в місті Харкові Євро-2012 з футболу
(за згодою)

Лушницький — член постійної комісії з гуманітарних питань
Володимир Михайлович (освіта, культура, духовність, молодіжна політика
та спорт) (за згодою)

Кацуба — секретар постійної комісії з питань транспорту,
Олександр Володимирович зв’язку та екології (за згодою)

Воронов — заступник голови постійної комісії з питань
Марк Миколайович місцевого самоврядування, гласності та
депутатської діяльності (за згодою)

Вировець — член постійної комісії з питань місцевого
Ігор Іванович самоврядування, гласності та депутатської
діяльності (за згодою)

Чихладзе — член постійної комісії з питань містобудування,
Олександра Давидівна архітектури та земельних відносин (за згодою)

Лобазова — секретар постійної комісії з питань забезпечення
Марина Василівна громадського порядку, дотримання законності,
охорони прав, свобод та законних інтересів
громадян (за згодою)

Щеголькова — начальник відділу координування й узгодження
Тетяна Миколаївна проектів управління містобудування та архітектури
Департаменту містобудування, архітектури та
земельних відносин

Москалець — голова Харківської міської громадської організації
Сергій Дмитрович інвалідів «Соціально-реабілітаційний центр
незрячих» (за згодою)

Яковлєва — президент Харківської обласної організації УТОГ
Олена Вікторівна (за згодою)