Комунальний заклад «Соціальний готель»

Контакти:
Адреса: 61146, м. Харків, вул. Валентинівська, 23-г
Тел.:725-52-95;725-52-94
Е-mail: kz.socialhotel@gmail.com

Комунальний заклад “Соціальний готель” створений Харківською міською радою 06 червня 2016року. Директор закладу – Мошенський Володимир Іванович.

В 2017 році в приміщеннях готелю було проведено реконструкцію, за підтримки уряду Німеччини, в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури в зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Німецькою федеральною компанією GIZ. Подібний проект — єдиний в Україні.

Готель розрахований на 50 осіб (19 номерів). Тут можуть зупинитися люди, які потрапили в скрутні життєві обставини і залишилися без житла, а також внутрішньо переміщені особи. В готелі є кімната швидкого поселення, обладнані кімнати, санвузли, кухня, пральня. Будівля адаптована для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У своїй діяльності Готель взаємодіє із структурними підрозділами органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, службою у справах дітей, установами, громадськими організаціями та благодійними фондами.

Проживання в Готелі є платним. Система поселення в готель буде відбуватись у два способи. Перше – це оперативне заселення — якщо у людей сталася пожежа, або якесь інше стихійне лихо. Та планове, за направленням Управління соціального захисту населення місцевої державної адміністрації. Договір з проживаючими буде укладатися до 90 діб, а в разі необхідності, на більший термін.

В готелі надаються такі соціальні послуги: підтримане проживання, консультативне надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги.

Метою роботи Готелю є підтримка кожного, хто звернувся до закладу за допомогою, створення найкращих та комфортних умов для проживання, що береться забезпечити кваліфікований персонал у кількості 15 осіб на чолі з директором.

номер

кухня

сестра-хозяйка